Sieć NEO.pl Zarejestruj się Twoja poczta

PROJEKTOWANIE SERWISÓW WWW

Projektowanie serwisów WWW

Serwis WWW jest głównym filarem każdego niemal przedsięwzięcia na polu e-biznesu. Łącząc w sobie elementy informacyjne ze stricte marketingowymi, stanowi jednocześnie wizytówkę firmy, jak i jej medialną reklamę oraz, w wielu przypadkach, także internetową platformę sprzedaży. I tak, jak źle zrealizowana reklama w mediach tradycyjnych godzi w interesy i wizerunek firmy, tak źle zaprojektowany i zrealizowany serwis WWW stanowi skuteczną antyreklamę jego właściciela!

Webdesign - internetowa wizytówka

Informacje ogólne

Sztuka tworzenia serwisów internetowych to więcej niż poprawne zestawianie kolorowych obrazków. Serwis WWW musi być nie tylko estetyczny i ciekawy wizualnie, ale przede wszystkim funkcjonalny. Dopiero połączenie prostoty nawigacji, intuicyjnej struktury oraz łatwości korzystania z właściwą zawartością merytoryczną oraz estetyczną i funkcjonalną formą plastyczną oraz poprawną technicznie implementacją daje pożądany przez Klienta efekt.

Staramy się, aby każdy projektowany przez nas serwis był jak najlepiej dopasowywany do indywidualnych potrzeb każdego Klienta. Korzystając z najnowszych technologii pamiętamy jednak o tym, że treść przekazu jest równie ważna, jak jego forma. Każdy wykonany przez nas serwis nacechowany jest indywidualizmem, który jednakże nie ujmuje jego funkcjonalności. Bardzo dużą wagę przykładamy również do technicznej poprawności wykonywanych przez nas stron, zachowując zgodność zarówno z obowiązującymi normami i standardami internetowymi, jak i z stosowanymi przeglądarkami stron WWW.

Jako jedyni dajemy gwarancję na realizowane przez nas serwisy internetowe.

Cennik usług

Każdy serwis WWW jest inny, dlatego też koszt każdej realizacji ustalany jest indywidualnie, zależnie od wymagań Klienta oraz czasochłonności i stopnia skomplikowania ich realizacji. Jeśli są Państwo zainteresowani zleceniem nam realizacji serwisu WWW, prosimy o kontakt, w celu umówienia spotkania z konsultantem NEO.pl.

MENU

 

Chat Software